WSZELKIE ZAPYTANIA PROSZĘ KIEROWAĆ

POD NUMER TELEFONU +48 660 63 73 36

Schronisko – Zakopane, Krzeptówki

SCHRONISKO CZYNNE CAŁĄ DOBĘ!!!

Zakwaterowanie od 16:00 w dniu przyjazdu, wymeldowanie do 11:00 w dniu wyjazdu.

Schronisko Krzeptowki

Filia SSM w Zakopanem to idealne miejsce z tanimi noclegami dla wycieczek szkolnych, wyjazdów integracyjnych i rodzin z dziećmi. Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Krzeptówki 2, tuż obok Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej. Z okien Schroniska w Zakopanem możemy podziwiać górskie szczyty, a przede wszystkim „Śpiącego Rycerza” – Giewont.

Ładnie zagospodarowany teren wokół placówki, na którym znajduje się plac zabaw dla dzieci, mini boisko, ogrodowy grill, jest ogrodzony i posiada parking dla samochodów naszych gości. Spędzony tu czas umili Wam chwila odpoczynku nad potokiem opływającym budynek.

W odległości ok. 200 m od obiektu znajdują się restauracje gdzie można zamówić tanie i smaczne całodniowe wyżywienie

Zakopane jest nie tylko fantastyczną bazą wypadową na emocjonujące górskie wspinaczki, ale pozwala również odwiedzić liczne muzea, teatry itp. Wszechstronna oferta turystyczna pozwala na jazdę konną czy na rowerze górskim. Zimą do dyspozycji amatorów białego szaleństwa pozostaje kilkadziesiąt wyciągów narciarskich – od łatwych, dla początkujących, po wymagające znacznych umiejętności i pozwalających na sprawdzenie swojej sprawności, natomiast latem setki kilometrów ścieżek – od spacerowych, po wiodące skalnymi górskimi graniami.

Dojazd do dolin

Kościeliskiej, Chochołowskiej oraz do Czarnego Dunajca zapewniają busy odjeżdżające z przystanku przy Sanktuarium. Wyprawa na Krupówki (centralna ulica w Zakopanem) jest równie prosta do pokonania busem lub miejskim autobusem nr 11. Natomiast spacer pieszo trwa około – 25 minut.

Zapraszamy do Zakopanego zarówno amatorów „białego szaleństwa”, jak i pieszych wędrówek po górach.

Dla wygody naszych Gości recepcja jest czynna całą dobę. Pracownicy schroniska służą pomocą w organizacji pobytu, udzielą również szczegółowej informacji turystycznej jak i pogodowej.

OFERUJEMY

  • 35 miejsc w 1, 2, 3, 4, i 6 osobowych pokojach,
  • kuchnię samoobsługową z pełnym wyposażeniem (lodówka, sprzęt kuchenny, kuchenka mikrofalowa, kuchenka elektryczna, czajniki elektryczne, toster),
  • zaplecze sanitarne z natryskami,
  • świetlico – jadalnię wyposażoną w TV+VIDEO,
  • saunę ogrodową
  • pralnię, suszarnię,
  • 2 stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu,
  • Bezpłatne Wi- Fi,
  • sprzęt rekreacyjny, leżaki, mini boisko sportowe, stół do ping-ponga, możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego,
  • grill ogrodowy zadaszony,

ZAPEWNIAMY MIŁĄ I FACHOWĄ OBSŁUGĘ – ZAPRASZAMY !